AKTUALITY

Fotbalový víkend 28. - 29. 10. 2023

A tým nastoupil na hřišti v Dolních Kralovicích. V první poločase dostali dva góly po jediných dvou střelách domácích. Přes velice důrazný fotbal domácích se nám nepovedlo za prvních 45 minut vstřelit žádný gól. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kde nakonec v 80. minutě vstřelil naši jedinou branku Láďa Dvořák. A tak se narodila naši první prohra v sezoně.

B tým vyrazil zkusit štěstí do Nesperské Lhoty. I tady to pro nás nedopadlo slavně, kde naše rezerva tké prohrála o jedinou branku a to 4:3.

Panterky na domácí půdě podlehly týmu Raptros 2:0.

Tento víkend bude zapsán s velkým vykřičníkem.

Fotbalový víkend 21. - 22. 10. 2023

A tým v neděli nastoupil proti divišovské rezervě. První gólovku měli hosté, kterou naštěstí neproměnili. Poté už bylo vše v režii domácích borců. První gól po centru Pavla Follera zakončil Tomáš Blažek (1:0), krásnou přihrávku Honzy Růžka z hloubi hřiště využil neomylně Martin Šanda (2:0). Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kde z pokutového kopu skóroval Honza Růžek (3:0) a ke konci zápasu si připsal bod do statistiky Jakub Dvořák (4:0).

B tým doma přívítal družstvo Radošovic. Během celého zápasu bylo mnoho neproměněných šancí domácího týmu a tak k naši smůle skončil zápas nerozhodným výsledkem.

Panterky měly sehrát svůj zápas s posledním týmem tabulky, ale soupeř pro velkou marodku nemohl nastoupit. Z tohoto důvodu byl zápas zkontumován ve prospěch našich holek.

© 2024 Martin Šanda. Všechna práva vyhrazena.